• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У Центрі проведено випуск слухачів навчальної групи за категорією «Керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади»

У Центрі проведено випуск слухачів навчальної групи за категорією «Керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади»

2018-02-12

/Files/photogallery/1359/Lenovo_A1000_IMG_20180209_103445.jpg

На обласних курсах удосконалення керівних кадрів Центру з 5 по 9 лютого 2018 року проведено навчання слухачів навчальної групи за категорією «Керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади».

Відповідно до робочої навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноважень центральних органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту, основи управління та планування заходів ЦЗ у разі надзвичайної ситуації, організації захисту персоналу та територій від хімічного забруднення, евакуації персоналу із зони надзвичайної ситуації тощо.

Особлива увага була приділена питанням організації заходів цивільного захисту, а саме – організації евакуації персоналу, запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій.

У ході проведення заняття за методом ситуативного аналізу активну участь взяли Кулешова Л.В, перший заступник начальника управління пенсійного фонду у місті Сєвєродонецьк, Гергель О.В., заступник директора департаменту ДАБІ, які доповіли як на практиці можна використати отримані знання та вміння.

/Files/photogallery/1359/Lenovo_A1000_IMG_20180209_103516.jpg

Слухачам було надано Порадник з питань організації та реалізації заходів ЦЗ для керівників територіальних підрозділів ЦОВВ та їх заступників, а також методичні матеріали, які можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

Олександр Ходирєв,

викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Кiлькiсть переглядiв: 67