• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У Центрі проведено черговий випуск слухачів

У Центрі проведено черговий випуск слухачів

2018-02-27

На обласних курсах удосконалення керівних кадрів з 19 по 23 лютого 2018 року проведено навчання слухачів навчальної групи за категорією «Посадові особи територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, які очолюють евакуаційні органи, виконують обов’язки секретарів евакуаційних комісій».

Відповідно до робочої навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань завдань та організації роботи евакуаційних органів, планування та проведення евакуації у разі виникнення або загрози виникнення надзвичайної ситуації.

Останній день занять передбачав проведення практичного заняття. Ця форма навчання призначена для закріплення теоретичного матеріалу на основі рішення навчальних завдань. Викладач Вєтров В.І. вміло поєднав традиційні форми навчання з інноваційними методами, а саме – методом кейс-стаді були відпрацьовані практичні вміння проведення евакуаційних заходів в умовній надзвичайній ситуації. Також протягом заняття використовувався роздатковий матеріал у вигляді схем, карт-схем та опорних конспектів.

Слухачам було надано розроблений викладачами порадник, керівні документи та нормативно-правові акти щодо питань евакуації, а також методичні матеріали, які можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

Олена Єфімова, методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів
Кiлькiсть переглядiв: 73