• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На обласних курсах удосконалення керівних кадрів Центру проведено черговий випуск слухачів

На обласних курсах удосконалення керівних кадрів Центру проведено черговий випуск слухачів

2018-03-19

/Files/photogallery/1365/IMG_20180316_103017.jpg

Серед випускників – керівники Держпродспоживслужби, пенсійного фонду, підрозділів ветеринарної служби з різних районів області та Старобільського слідчого ізолятора.

Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноваження центральних органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту, основи управління та планування заходів ЦЗ у разі виникнення надзвичайної ситуації, організації захисту населення та територій від хімічного забруднення, евакуації населення із зони надзвичайної ситуації тощо. Особлива увага була приділена питанням організації заходів цивільного захисту згідно із вимогами сьогодення. Також слухачам було продемонстровано зразок оформлення інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту.

У ході проведення навчання слухачам надано методичні матеріали щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях (характерних для зони АТО) та «Порадник з питань організації та реалізації заходів цивільного захисту для керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади», які в подальшому можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

/Files/photogallery/1365/IMG_20180316_103131.jpg

Наприкінці навчання слухачі пройшли тестування щодо визначення рівня знань з питань цивільного захисту на обчислювальній техніці (ноутбуках) навчального кабінету інформаційних технологій. Найкращі результати показали слухачі Прапірний В.К. та Лиманський А.М.

Віталій Вєтров,

викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Кiлькiсть переглядiв: 68