• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вперше в цьому році на обласних курсах пройшли навчання керівники суб’єктів господарювання

Вперше в цьому році на обласних курсах пройшли навчання керівники суб’єктів господарювання

2018-03-22

/Files/photogallery/1368/IMG_20180321_112915.jpg

Навчання з питань цивільного захисту на обласних курсах удосконалення керівних кадрів Центру пройшли керівники різних підприємств регіону, а саме – Сєвєродонецьке МРУЕГГ філія ПАТ «Луганськгаз», КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління», ТОВ «Лізінвест» м. Рубіжне, ДП Біловодське лісомисливське господарство, СТОВ «Вікторія» Білокуракинський р-н с. Нещеретове, ПрАТ «СНВО «Імпульс» м. Сєвєродонецьк, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ», Луганська обласна філармонія та інщі.

Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій об’єктового рівня, особливостей планування і проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення захисту працівників від надзвичайних ситуацій характерних для регіону.

Керівники суб’єктів господарювання практично відпрацювали питання щодо підготовки органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням, планування діяльності у сфері ЦЗ, а також порядок проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань ЦЗ та організацію навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях. Особлива увага була приділена питанням щодо виконання функцій керівника та основних завдань і обов’язків суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту.

Наприкінці занять слухачам були надані Порадники з питань організації та реалізації заходів цивільного захисту для суб’єктів господарювання, а також методичні матеріали щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях (характерних для зони АТО).

Віталій Вєтров, викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Кiлькiсть переглядiв: 56