• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Співробітники поліції пройшли функціональне навчання

Співробітники поліції пройшли функціональне навчання

2018-03-27

/Files/photogallery/1370/P1010025.JPG


Сєвєродонецькими курсами 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області в березні 2018 року були проведені заняття зі співробітниками підрозділів Головного управління Національної поліції в Луганської області згідно з програмою постійно діючого семінару з підготовки фахівців з дозиметричного контролю та радіаційної розвідки.

Метою навчання було забезпечення належного рівня професійної компетентності співробітників підрозділів ГУНП в Луганській області для успішної реалізації функціональних обов’язків в разі скоєння злочинів з використанням радіоактивних матеріалів, виявлення та вилучення об’єктів, які під час проведення досудового розслідування можуть бути використані як речові докази.

/Files/photogallery/1370/P1040143.JPG

Під час проведення теоретичної і практичної складової семінару слухачі вдосконалювали свою майстерність у роботі з приладами радіаційної розвідки та контролю.

В ході навчального процесу завідувачем курсів Вадимом Шевченком та майстрами виробничого навчання міських курсів Дмитром Зінченком і Сергієм Мірошниченком були приведені приклади з власного досвіду роботи щодо ліквідації аварійних ситуацій, пов’язаних з радіоактивними речовинами та вилученням радіоактивних матеріалів з місця події.

/Files/photogallery/1370/P1010029.JPG

Дмитро Зінченко, майстер виробничого навчання Сєвєродонецьких курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 89