• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На обласних курсах удосконалення керівних кадрів проведено випуск освітян

На обласних курсах удосконалення керівних кадрів проведено випуск освітян

2018-03-29

/Files/photogallery/1371/0-02-05-91d1e2ce05de00fbd3e80bac0cba7000af813a696b2805644a1cc134ebdd7dc3_full.jpg


На обласних курсах удосконалення керівних кадрів пройшли навчання керівники навчальних закладів та викладачі предметів з основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

На заняттях вивчались питання оповіщення, евакуації на випадок виникнення пожежі, вивченню правил пожежної безпеки, запобіганню виникнення пожеж у закладах освіти. У ході дискусії активну участь взяли керівники загальноосвітніх навчальних закладів міста Сєвєродонецька.

Навчання слухачів було акцентоване на розвиток в учасників навчання вмінь та практичних навичок та необхідної і достатньої для цього інформації з метою їх безпосереднього та негайного застосування в робочому середовищі. Для досягнення цієї мети викладачі використовували такі інтерактивні методи навчання, як «ПОПС-формула», мозковий штурм, перегляд відео-запису.

Наприкінці занять слухачам були надані Порадники з питань організації та реалізації заходів цивільного захисту для загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з тимчасовим перебуванням учнів, а також методичні матеріали щодо проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини, які можуть бути використані в щоденній практичній роботі.

Олександр Ходирєв, викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів
Кiлькiсть переглядiв: 67