• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На базі та за участі Центру відбулись обласні збори з фахівцями з питань цивільного захисту

На базі та за участі Центру відбулись обласні збори з фахівцями з питань цивільного захисту

2018-03-30

/Files/photogallery/1372/20180329_120349.jpg

29 березня відбулись перші в 2018 році навчально-методичні збори з начальниками відділів (секторів) і фахівцями з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій міських рад міст обласного значення та райдержадміністрацій. Вже традиційно захід проходив в лекційній аудиторії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.

/Files/photogallery/1372/20180329_101306.jpg

В числі багатьох важливих питань, що стосуються забезпечення цивільного захисту в області, як одне з найбільш актуальних розглядалося питання навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Виступ заступника начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федора Олешка був присвячений темі «Забезпечення функціонального навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту». Було окреслено головні завдання у даному напрямку, виконання яких входить до повноважень органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

/Files/photogallery/1372/20180329_121218.jpg

З метою надання методичної допомоги у проведенні інформаційно-просвітницької роботи з навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях Центром було розроблено та надано учасникам збору «Порадник щодо організації роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування». Порадник представила завідувач обласного методичного кабінету Алевтина Нетребенко, яка також нагадала про корисну інформацію та змістовні методичні матеріали, що розміщені на Інтернет-сайті Центру та можуть стати в нагоді у процесі проведення інформаційно-просвітницької роботи.

Крім того, учасники зборів дізналися про можливість дистанційного отримання електронних консультацій через сайт Центру завдяки роботі спеціального розділу «Гостьова книга».

Алевтина Нетребенко, завідувач обласного методичного кабінету

Кiлькiсть переглядiв: 73