• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У Лисичанську пройшов показовий День цивільного захисту

У Лисичанську пройшов показовий День цивільного захисту

2018-04-23

/Files/photogallery/1374/DSC_1438.JPG

19 квітня 2018 року в Лисичанській загальноосвітній школі № 25 відбувся показовий День цивільного захисту.

На заході були присутні головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Людмила Бондаренко, завідувач та майстер виробничого навчання Лисичанських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області Олександр Сивак та Аліна Гальченко, заступники директорів загальноосвітніх закладів міста та представники Державної пожежної рятувальної частини № 38.

Програма показового Дня цивільного захисту в школі була цікавою й насиченою. Усі відкриті заходи протягом дня пройшли на високому організаційному і методичному рівні. Це й урочиста лінійка, і вікторина «Надзвичайні ситуації. У чому небезпека» (3 клас), виховна година «Тероризм — загроза сучасності» (8-Б клас), практичне заняття з предмету «Захист Вітчизни» «Долікарська допомога» (11 клас), виступ агітбригади ДЮП «Гідрант», гра-квест «Бути обізнаним!», а також спортивна естафета «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Також під час Дня ЦЗ була опрацьована ввідна «Терористичний акт» та дії учнів за сигналом ЦЗ «Увага всім!». Організовано і вчасно проведено евакуацію учнів, учителів та всіх працівників школи відповідно до розробленої в закладі Інструкції щодо дій персоналу школи при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій.

З неабияким зацікавленням усі присутні спостерігали за діями працівників Державної пожежної рятувальної частини № 38, які за допомогою спеціальної пожежної техніки продемонстрували гасіння умовної пожежі зі ствола пожежної машини водою та піноутворювачем.

Завершенням проведення Дня цивільного захисту стала підсумкова лінійка, на якій відбулось підбиття підсумків та нагородження переможців спортивної естафети і гри-квеста.

Показовий День ЦЗ був проведений на достатньому організаційно-методичному рівні. Успіх його великою мірою залежав від завчасної підготовки, чіткого керівництва, підбору заходів та правильного визначення складу учасників. Педагоги обмінялися досвідом в організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, а школярі отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці.

/Files/photogallery/1374/DSC_1414.JPG

/Files/photogallery/1374/DSC_1316.JPG

/Files/photogallery/1374/DSC_1260.JPG

/Files/photogallery/1374/DSC_1253.JPG

Олександр Сивак, завідувач Лисичанських курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 90