• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На обласних курсах удосконалення керівних кадрів проведено випуск керівників закладів охорони здоров’я

На обласних курсах удосконалення керівних кадрів проведено випуск керівників закладів охорони здоров’я

2018-04-25

/Files/photogallery/1377/IMG_20180425_101657.jpg

Керівники закладів охорони здоров’я з різних районів області пройшли функціональне навчання з питань цивільного захисту на обласних курсах удосконалення керівних кадрів Центру.

Під час проведення практичних занять та відпрацювання різних вправ викладачем Ходирєвим О.В. використовувалась обчислювальна техніка класу інформаційних технологій центру та роздатковий матеріал (у вигляді схем, карт-схем) за допомогою якого слухачі навчилися проводити оцінку ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах закладів охорони здоров’я, а також проведення планування і здійснення необхідних заходів щодо не перевищення прийнятих рівнів таких ризиків.

Останній день навчання передбачав проведення практичного заняття у вигляді «круглого столу» на якому розглядалося основне питання – це функції керівника закладу охорони здоров’я у сфері цивільного захисту, слухачі виявили дуже велику зацікавленість під час розглядання цього питання. Також під час активного обговорення слухачами підіймалися питання щодо забезпечення пожежної безпеки в лікарнях та порядку проведення навчання персоналу діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Всі учасники начального процесу висловили вдячність педагогічним працівникам та залишили позитивні відгуки про якість проведених ними занять.

/Files/photogallery/1377/IMG_20180425_103822.jpg

/Files/photogallery/1377/IMG_20180425_104237.jpg

В. Вєтров, викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Кiлькiсть переглядiв: 79