• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Навчання фахівців за програмою спеціальної підготовки

Навчання фахівців за програмою спеціальної підготовки

2018-05-15

/Files/photogallery/1379/IMG_20180511_14053511111.jpg

У Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області велика увага приділяється навчанню за програмою спеціальної підготовки осіб, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Так, 11 травня завершено навчання за даною програмою фахівців установ та організацій міст Сєвєродонецька, Лисичанська і Золотого.

У процесі навчання слухачі отримали знання основних нормативних актів у сфері цивільного захисту, набули досвід для виконання обов’язків у межах штатної посади та готовність на достатньо високому професійному рівні проводити заняття зі своїми працівниками з питань техногенної та пожежної безпеки.

Заняття відбувалися жваво, з обговоренням всіх актуальних питань. Під час підбиття підсумків, що проводилось у формі круглого столу, найбільш досвідчені слухачі ділилися особистим практичним досвідом з проведення навчання працівників суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту.

Після закінчення занять слухачі успішно пройшли тестування та отримали сертифікат про проходження спеціальної підготовки, який дає право проведення безпосередньо на підприємстві, в установі, організації інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

/Files/photogallery/1379/IMG_20180511_1404501111.jpg

Володимир Рижиков,

методист обласного методичного кабінету

Кiлькiсть переглядiв: 82