• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • До Центру завітали учні літньої школи

До Центру завітали учні літньої школи

2018-06-08

/Files/photogallery/1387/IMG_20180607_094929.jpg

7 червня 2018 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області пройшли заняття з обдарованими учнями літньої школи природничо-математичного напрямку.

Учасників занять привітав завідувач обласних курсів Центру Олег Мараховський. У своєму вступному слові він звернув увагу на велику кількість небезпечних подій та надзвичайних ситуацій, в яких постраждали діти, і наголосив на важливості знань порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, характерних для нашого регіону.

Актуальною проблемою для мешканців Луганської області залишається загроза потрапляння під обстріли. Викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів Центру Віталій Вєтров у своєму виступі дав учням корисні рекомендації щодо дій у разі раптового обстрілу та в умовах терористичного акту.

Викладач Олександр Ходирєв у виступі «Дії учасників освітнього процесу під час виникнення пожежі в місцях з масовим перебуванням людей» дав доступні практичні поради щодо грамотної поведінки у випадку загорання, задимлення, під час евакуації.

Корисним та цікавим для учнів був виступ майстра виробничого навчання Сєвєродонецьких курсів Центру Дмитра Зінченка «Радіація та людина».

Під час проведення заходу учні переглянули цікаві та пізнавальні відеоролики, взяли участь у вікторині. Також кожен учасник вікторини виконав індивідуальне завдання щодо порядку дій у певній надзвичайній ситуації. З цим учні впоралися на відмінно.

Для того, щоб діти завжди знали, як діяти в тій або іншій небезпечній ситуації, їм було продемонстровано порядок використання Абетки ДСНС, яку школярі з радістю завантажили на власні телефони.

/Files/photogallery/1387/IMG_20180607_095005.jpg

В. Вєтров, викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Кiлькiсть переглядiв: 73