• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Представники Центру взяли участь в обласних зборах фахівців з питань цивільного захисту

Представники Центру взяли участь в обласних зборах фахівців з питань цивільного захисту

2018-06-14

14 червня 2018 року Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області приймав на своїй базі начальників відділів (секторів), фахівців з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій міських рад міст обласного значення, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та керівників військово-цивільних адміністрацій.

Цього дня відбувались навчально-методичні збори, серед основних завдань яких були наступні: доведення основних вимог законодавства, актів Уряду, МВС України та ДСНС щодо планування заходів цивільного захисту, організації оповіщення, проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, дії ОВВ та ОМС з виконання заходів із захисту населення в умовах проведення операції об’єднаних сил.

Присутній на заході заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко підняв перед учасниками питання щодо забезпечення функціонального навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Обговорено найважливіші завдання у даному напрямку, виконання яких входить до повноважень органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

Завідувач обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олег Мараховський представив розроблені Центром «Методичні рекомендації для органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військово-цивільних адміністрацій щодо виконання заходів захисту населення в умовах особливого періоду та військово-політичних конфліктів» та «Алгоритм роботи керівників військово-цивільних адміністрацій при обстрілах населених пунктів». Було відзначено, що дані матеріали розміщено на Інтернет-сайті Центру у відкритому доступі, як і багато іншої корисної інформації за тематикою цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Алевтина Нетребенко, завідувач обласного методичного кабінету

Кiлькiсть переглядiв: 95