З турботою про безпеку дітей

2018-07-27

/Files/photogallery/1389/20180727_093827.jpg

Незважаючи на літні канікули, коли школярі відпочивають від навчання, не припиняється робота з прищеплення їм знань про дії у надзвичайних ситуаціях та головні правила безпеки життєдіяльності.

27 липня 2018 року працівники курсів міста Рубіжного Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області завітали до літнього дитячого табору «Сонечко» на базі комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Для вихованців табору гості підготували цікаву пізнавальну вікторину за темою «Безпека влітку». Об’єднавшись у дві команди, діти із захопленням боролися за перемогу, а дорослі тішилися їх грамотними та змістовними відповідями на питання, адже у надзвичайній ситуації ці знання здатні врятувати здоров’я і навіть життя.

Після закінчення вікторини всі учасники заходу отримали пам’ятки, листівки та буклети за темами: «Безпека дитини влітку», «Обережно, сонце!», «Обережно біля водойми!», «Обережно, хвороботворні мікроби!».

Зустріч пройшла цікаво і весело. Педагоги та вихованці табору подякували гостям і запросили їх продовжити корисне для всіх спілкування.

/Files/photogallery/1389/20180727_093631.jpg

Тетяна Полухіна, завідувач курсів 3 категорії м. Рубіжного

Кiлькiсть переглядiв: 73