• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Навчання населення – запорука запобігання надзвичайним ситуаціям

Навчання населення – запорука запобігання надзвичайним ситуаціям

2018-08-27

/Files/photogallery/1390/20180801_130547.jpg

Навчання населення дій у надзвичайних ситуаціях та заходів з попередження їх виникнення – це важлива робота, що проводиться курсами м.Рубіжного Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області протягом всього року.

Під час сезону літніх канікул та відпусток одною з найбільш актуальних тем стає безпека на водних об’єктах. Тому співробітники курсів намагаються приділяти особливу увагу інформуванню населення міста щодо заходів з профілактики та попередження надзвичайних ситуацій на водоймах та дій у разі їх виникнення.

У місцях з масовим перебуванням людей, на суб’єктах сфери послуг, намагаючись охопити якомога більшу кількість населення, майстри виробничого навчання курсів розповсюджують інформаційно-просвітницький матеріал щодо правил поведінки на воді дітей та дорослих, методики надання першої допомоги потерпілим. А мешканці міста, зі свого боку, з зацікавленістю вивчають тематичні листівки та пам’ятки, ставлять питання щодо дій у надзвичайних ситуаціях та завжди отримують компетентну відповідь від співробітників курсів.

/Files/photogallery/1390/20180801_131949.jpg

Тетяна Полухіна,

завідувач курсів 3 категорії м. Рубіжного

Кiлькiсть переглядiв: 55