• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період

Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період

2018-09-05

/Files/photogallery/1392/viber image4.jpg

5 вересня 2018 року педагогічна рада Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області провела засідання, присвячене визначенню пріоритетних завдань на найближчий час.

Відкрив засідання та оголосив порядок денний виконуючий обов’язки начальника Центру – заступник начальника з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко.

Перш за все після закінчення періоду літніх відпусток було проаналізовано стан виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради. З даною інформацією виступив секретар ради Володимир Рижиков, який нагадав про питання, що на даний ще не є вирішеними.

З основною доповіддю «Про завдання педагогічного колективу щодо формування контингенту слухачів, інших осіб, які навчаються, на 2019 рік» виступив заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Федір Олешко. Він провів аналіз виконання обласними та міськими курсами Плану комплектування за 2016, 2017 роки та поточний період 2018 року, визначивши потенціал і можливості щодо збільшення кількості слухачів з функціонального навчання та спеціальної підготовки у 2019 році.

З інформацією щодо формування контингенту слухачів на 2019 рік, заходів, що впроваджуються у даному напрямку, та пропозицій щодо вдосконалення цієї роботи виступили завідувач обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олег Мараховський, завідувачі курсів 3 категорії мм.Лисичанська, Рубіжаного та Сєвєродонецька Олександр Сивак, Тетяна Полухіна та Вадим Шевченко.

Викладачі обласних курсів удосконалення керівних кадрів Віталій Вєтров та Олександр Ходирєв поділилися з колегами інформацією про перебіг та результати семінару-практикуму з викладачами Навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД в м. Тернополі, в якому вони взяли участь 28-29 серпня 2018 року.

За результатами засідання педагогічна рада ухвалила рішення, обов’язкові для виконання усіма педагогічними працівниками Центру.

/Files/photogallery/1392/viber image5.jpg

/Files/photogallery/1392/viber image2.jpg

/Files/photogallery/1392/viber image12.jpg

/Files/photogallery/1392/viber image14.jpg

Алевтина Нетребенко,

завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області

Кiлькiсть переглядiв: 49