• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Громадська акція, присвячена безпеці

Громадська акція, присвячена безпеці

2018-09-14

/Files/photogallery/1393/20180913_135705 (1).jpg

13 вересня 2018 року у м. Рубіжне на базі професійного хіміко-технологічного ліцею відбулась масштабна громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти», яка, за ініціативою Рубіжанського міського відділення Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, була приурочена до Всесвітнього дня першої допомоги.

У заходах взяли участь пожежники-рятувальники Рубіжанського міського управління ДСНС України у Луганській області, співробітники станції швидкої медичної допомоги м. Рубіжне, волонтери Рубіжанської міської організації Товариства Червоного Хреста, представники курсів м.Рубіжного Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.

Цього дня мешканці міста мали можливість дізнатися про діяльність пожежно-рятувальної служби, познайомитися з роботою спеціальної техніки, випробувати свої знання та навички щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Медики та волонтери Червоного Хреста вчили всіх бажаючих наданню першої допомоги постраждалим.

Під час акції курси м.Рубіжного Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області розгорнули мобільний консультаційний пункт з питань цивільного захисту. Головною тематикою пам’яток, брошур та листівок, які вони представили на стенді та роздавали учасникам заходу, була поведінка при виявленні вибухонебезпечних предметів, дії у випадку обстрілів та терористичних проявів, інші важливі питання, пов’язані з проведенням на території області операції об’єднаних сил.

Загалом, громадська акція викликала чималу зацікавленість у мешканців міста, адже в непростих умовах сьогодення обізнаність населення в питаннях безпеки є однією з головних складових захисту від негативних наслідків надзвичайних ситуацій.

/Files/photogallery/1393/20180913_133347.jpg

/Files/photogallery/1393/20180913_135700.jpg

Тетяна Полухіна,

завідувач курсів 3 категорії м.Рубіжного

Кiлькiсть переглядiв: 59