• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у Лисичанську

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у Лисичанську

2018-09-19

/Files/photogallery/1394/IMG_20180914_122859.jpg

14 вересня 2018 року у м. Лисичанську на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю працівники Лисичанського міського управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Луганській області провели показові заходи у рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьків та жителів міста пожежниками-рятувальниками було продемонстровано техніку та обладнання пожежно-рятувальних підрозділів, а також спеціальне обладнання ланки піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, проведено бесіди щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях.

У заходах також взяли участь працівники курсів 3 категорії м. Лисичанська Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області, які розгорнули мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Майстри виробничого навчання надавали консультації та роздавали пам’ятки для дітей та дорослих щодо правил безпечної поведінки.

/Files/photogallery/1394/IMG_20180914_122930.jpg

Олександр Сивак,

завідувач курсів 3 категорії м. Лисичанська

Кiлькiсть переглядiв: 46