• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відкрите заняття – шлях до зростання майстерності

Відкрите заняття – шлях до зростання майстерності

2018-09-24

/Files/photogallery/1395/viber image.jpg

21.09.2019 на обласних курсах удосконалення керівних кадрів відбулось відкрите заняття на тему «Завдання і організація роботи евакуаційних органів суб’єктів господарювання», яке провів викладач Вєтров Віталій.

На занятті були присутні керівництво Центру, представники обласних курсів та обласного методичного кабінету.

Метою заняття було практичне відпрацювання завдань, які виконують евакуаційні органи.

Заняття проводилось за чітко розробленим планом, складеним відповідно до робочої навчальної програми. Протягом заняття викладач дотримався усіх принципів навчання, а саме: принципу свідомості; принципу активізації пізнавальної діяльності, науковості, систематичності й послідовності, наочності, принципу емоційності.

На практичному занятті впроваджувались такі інноваційні методи навчання, як «5 із 25», ситуативний аналіз, робота в малих групах, вікторина, рольова гра, панельна дискусія. Слухачі були об’єднані в три групи, в яких відбувалось активне обговорення завдань.

Під час заняття Віталій Вєтров вдало використовував роздатковий матеріал, а саме – опорний конспект для слухачів, тексти та схеми, а також заохочувальні «бонуси» у вигляді смайликів, що дало змогу слухачам показати результативність та зацікавленість. Матеріал був підготовлений грамотно, мав оптимальну кількість інформації та охоплював всю тему.

Вперше на обласних курсах удосконалення керівних кадрів було використано метод «вікторина» задля мотивації слухачів, розвитку їх пізнавальної активності, а також закріплення отриманих знань та вмінь. Слухачі жваво брали участь у грі, що дало змогу ефективно закріпити пройдений матеріал.

На засіданні методичної комісії курсів з обговорення результатів відкритого заняття педагогічні працівники відзначили, що мета практичного заняття була досягнута, викладач на досить високому рівні оволодів інноваційними освітніми технологіями, матеріал подавався послідовно, логічно, на належному науково-методичному рівні та був інформаційно насиченим. Загальний рівень проведеного заняття оцінили як високий.

/Files/photogallery/1395/17.jpg

/Files/photogallery/1395/7.jpg

/Files/photogallery/1395/11.jpg

Олена Єфімова,

методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Кiлькiсть переглядiв: 48