• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Школярам нагадали про заходи безпеки

Школярам нагадали про заходи безпеки

2018-10-26

/Files/photogallery/1398/IMG-6db934a2bc2ba44563a0099a6ef08db7-V.jpg

Щороку навесні та восени в середніх загальноосвітніх закладах Луганщини відбувається традиційний Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Цього жовтня співробітники курсів 3 категорії м. Рубіжного НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області взяли участь у заходах, що проводились в рамках Тижня в школах міста.

Майстер виробничого навчання Вікторія Батлук відвідала опорну з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності середню загальноосвітню школу № 10 та провела бесіду з учнями за темою «Будь обережним під час канікул – повертайся здоровим до навчання». Школярі отримали листівки, пам’ятки щодо правил пожежної безпеки, дорожнього руху, безпеки на залізниці та залізничному транспорті, електробезпеки тощо. Учні ставили багато питань про дії у надзвичайних ситуаціях, заходи захисту, надання допомоги постраждалим та самому собі.

Проведене наприкінці заходів тестування учнів показало достатню сформованість знань щодо особистої безпеки та виявило проблемні питання, яким потрібно приділити особливу увагу при навчанні діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій.

/Files/photogallery/1398/IMG-f65530e7a24fbb0c0ddf19b0a45fae3e-V.jpg

Тетяна Полухіна,

завідувач курсів 3 категорії м. Рубіжного

Кiлькiсть переглядiв: 53