Вчимо та навчаємось самі

2018-11-28

/Files/photogallery/1405/viber image60.jpg

27 листопада 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбувся День викладача та майстра виробничого навчання (День професійної майстерності) за участі всіх педагогічних працівників та керівництва Центру.

/Files/photogallery/1405/viber image6.jpg

Привітавши присутніх та оголосивши порядок денний заходу, начальник Центру Сергій Красюк представив першого гостя - заступника начальника управління - начальника відділу планування заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Луганській області Максима Іванова, який провів інформаційно-тематичне заняття «Актуальні питання захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в умовах проведення операції об’єднаних сил». Було висвітлено такі теми, як стан справ в області із захисними спорудами, хімічно-небезпечними об’єктами, гуманітарним розмінуванням, забезпеченням населення засобами індивідуального захисту тощо.

/Files/photogallery/1405/viber image55.jpg

Піднято гостро актуальні для Луганської області питання щодо виконання заходів цивільного захисту в умовах особливого періоду та завдань, що покладаються на підрозділи ДСНС в умовах режиму воєнного стану.

З важливою для працівників Центру інформацією виступила головний спеціаліст загального відділу апарату Луганської облдержадміністрації Ірина Молчан. Практичне заняття, яке вона провела, було присвячено темі «Застосування вимог Інструкції з діловодства в облдержадміністрації, Регламенту Луганської обласної державної адміністрації, а також удосконалення роботи з офіційно-ділового листування з дотриманням вимог Українського правопису».

/Files/photogallery/1405/20181127_112059.jpg

/Files/photogallery/1405/viber image441.jpg

Після невеликої перерви групове заняття з педагогічними працівниками Центру провів психолог відділу психологічного забезпечення Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Луганській області Олексій Вискубенко. Мова йшла про психологічну готовність до дій у надзвичайних ситуаціях та головні принципи надання першої психологічної допомоги потерпілим. Прийоми такої допомоги учасники відпрацьовували у формі рольової гри, де кожен мав можливість випробувати себе у ролі потерпілого або психолога в умовах уявної травматичної для людини надзвичайної ситуації.

/Files/photogallery/1405/viber image16.jpg

/Files/photogallery/1405/viber image14.jpg

/Files/photogallery/1405/viber image22.jpg

/Files/photogallery/1405/viber image25.jpg

/Files/photogallery/1405/viber image31.jpg

З метою підвищення педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова провела майстер-клас із застосування методики «Впровадження, розробка та використання інтелект-карток на заняттях з функціонального навчання». Оволодіння даною методикою полегшує загальне розуміння проблем та призводить до нових ідей, допомагає виділити головне та другорядне, економити час, зручно та ємко записувати та представляти інформацію. Під час майстер-класу педагогічні працівники під керівництвом модератора спробували створити свої інтелект-картки за певними темами, після чого високо оцінили ефективність такої методики.

/Files/photogallery/1405/20181127_131125.jpg

Під час підбиття підсумків Дня викладача та майстра виробничого навчання начальник Центру Сергій Красюк наголосив на необхідності активно впроваджувати у навчальну та виробничу роботу отримані нові знання й навички, не зупинятися на досягнутих результатах, постійно підвищувати майстерність, займатися самоосвітою та самовдосконаленням.

Алевтина Нетребенко,

завідувач обласного методичного кабінету

Кiлькiсть переглядiв: 57