• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбулись підсумкові збори з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту

Відбулись підсумкові збори з начальниками відділів та фахівцями з питань цивільного захисту

2018-12-12

/Files/photogallery/1406/viber image2.jpg

06 грудня 2018 року керівники Центру та педпрацівники обласних курсів удосконалення керівних кадрів взяли участь у навчально-методичних зборах з начальниками відділів (секторів) та фахівцями з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій міст обласного значення та районних державних адміністрацій, які вже традиційно проводяться на базі Центру. Серед важливих злободенних питань, пов’язаних із забезпеченням цивільного захисту в області в особливий період (в умовах воєнного стану) були підняті також і питання підсумку навчання всіх категорій населення дій у надзвичайних ситуаціях у 2018 році.

Федір Олешко, заступник начальника Центру з навчальної та виробничої, доповів про підсумки виконання плану функціонального навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік та окреслив головні завдання у даному напрямку на наступний рік.

Разом з тим було визначено характерні недоліки в забезпеченні занять з функціонального навчання, визначено сутність проблеми і надано пропозиції щодо поліпшення організації та проведення функціонального навчання.

Учасники заходу отримали витяги з Плану комплектування Центру на 2019 рік та буклети з матеріалами, що допоможуть їм більш якісно забезпечувати функціональне навчання у 2019 році.

/Files/photogallery/1406/20181206_111227.jpg

/Files/photogallery/1406/viber image3.jpg

Олег Мараховський,

завідувач обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Кiлькiсть переглядiв: 39