ПІРОТЕХНІЧНІ ВИРОБИ

Горючі речовини й порох, що входять до складу піротехнічних засобів, вогненебезпечні. При необережному поводженні з ними або неправильному зберіганні вони легко можуть загорітися й спричинити пожежу. Тому існують загальні правила, які обов'язково необхідно виконувати:

- неможна носити піротехнічні іграшки в кишенях;

- неможна кидати їх у багаття;

- неможна розбирати вироби й піддавати механічному впливу;

- неможна працювати з піротехнічними виробами в нетверезому стані;

- не куріть, працюючи з піротехнікою;

- зберігайте піротехнічні вироби в недоступному для дітей місці;

- не припускайте наявності відкритого вогню в приміщенні, де зберігається піротехніка;

- розташовуйте такі вироби у віддаленні від нагрівальних приладів;

- пам’ятайте, що піротехнічні іграшки бояться вогкості, і це може відбитися на їхній якості.

Не варто намагатися самому виготовити піротехнічні іграшки у домашніх умовах - це вкрай небезпечне заняття. Не можна використовувати вироби, що мають явні дефекти: зім'яті, підмочені, із тріщинами та іншими ушкодженнями.

Якщо ви вирішили самостійно провести новорічний феєрверк, спочатку слід обрати для цього місце. В ідеальному випадку це повинен бути великий відкритий майданчик - двір, сквер або галявина - вільна від дерев і будівель. Необхідно уважно оглянути обране місце, чи немає по сусідству (у радіусі 50 метрів) пожежонебезпечних об'єктів, стоянок автомашин, дерев'яних сараїв або гаражів і т.д. Якщо феєрверк проводиться за межами міста, поблизу не повинно бути опалого листя і хвої, сухої трави або сіна, тобто того, що може загорітися від іскор.

Кiлькiсть переглядiв: 177