Вуличне насильство: як врятувати своє життя

Вуличне насильство

У нинішній ситуації вуличне насильство можливо не тільки з боку "звичайних злочинців", але і з боку банд, незаконних збройних формувань, а також з боку співробітників правоохоронних органів.

Наше головне завдання - це вижити. Переміг той, хто залишився жити.


А для того, щоб вижити, варто засвоїти кілька простих речей.


Якщо вас покликала якась підозріла компанія, яка знаходиться досить далеко - ігноруйте. Продовжуйте свій шлях, не обертаючись, не прискорюючись, не дивлячись в той бік.

Якщо вас оточили, намагайтеся впоратися з хвилюванням і оцінити ситуацію, визначити їх наміри.

Якщо є хоч найменший варіант "приєднатися" - "приєднуйтесь". Що це означає? Є просте правило "Я + Я = МИ". Постарайтеся знайти щось, що може вас поріднити або об'єднати з тими, хто перебуває навколо. Дайте їм зрозуміти і відчути, що ви "свій (своя)". Поруште шаблон жертви. Наприклад, ви можете зіграти на тому, що тільки їх і чекали, бо зараз небезпечно ходити тут поодинці, а в такій компанії нічого не страшно. Немає стовідсоткової гарантії, що це спрацює, але спробувати варто, якщо на кону ваше життя.

Шукайте все, що завгодно. Якщо у вас хочуть щось забрати - віддавайте. Ніякий гаманець не вартий вашого життя і здоров'я.

Якщо все ж мирно розійтися ніяк не виходить, дійте наступним чином: на жвавій вулиці - спробуйте привернути увагу перехожих; в безлюдному місці - не галасуйте, бо це буде тільки дратувати нападників. Не провокуйте ескалацію конфлікту. Наприклад, якщо вас просто тягнуть, але не б'ють - не починайте штовхати тих, хто вас тягне. Це розлючуйте нападників ще більше.

Дочекайтеся сприятливого моменту і дійте максимально різко і агресивно. У вас буде одна спроба, яка має бути швидкою і несподіваною. Чекаючи зручного моменту, шукайте підручні засоби і використовуйте все, що попаде під руку.

Бережіть себе, щоб не стати легкою жертвою!

Кiлькiсть переглядiв: 211