ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ЗЛОЧИНЦІВ

Як поводитись при нападі зловмисників, щоб вийти із ситуації з найменшими втратами? Слід говорити твердим, спокійним тоном, що змусить агресора зробити те ж саме; уважно слухати та намагатися, щоб відбувався постійний обмін фразами. Якщо ситуація дозволяє, спробуйте визначити прийнятні рамки поведінки. Наприклад, можна сказати: «Ми продовжимо розмову, але тільки спочатку перестаньте кричати та загрожувати».

У жодному разі не слід говорити на підвищених тонах; іти або повертатися до нього спиною; ігнорувати або виявляти зневагу до агресора, поводитися з ним зневажливо; активно жестикулювати – тикати, загрожувати пальцем або розмахувати руками.

Змусити зловмисника розгубитися можна різноманітними засобами. Наприклад, якщо ви упустите додолу гроші, агресор може нахилитися, щоб підібрати їх. Це дасть вам декілька секунд на те, що встигти втекти. Якщо ж убігти через якусь причину неможливо, можна буде нанести по обличчю злочинця удар ногою.

Інший варіант відволікаючої техніки відомий як «метод симуляції». Ви запевняєте того, хто на вас напав, що згодні на всі його вимоги і, як тільки бачите, що він хоча б трохи розслабився, бийте в обличчя, пах або живіт і негайно тікайте.

Дуже дієвий засіб уникнути неприємностей – поводитись таким чином, щоб у зловмисників відпало бажання мати з вами справу. Розіграйте епілептичний напад, блювання або ще щось не менш неприємне. Цей засіб діє найбільш ефективно з ґвалтівниками. Відчуття гидливості майже несумісне із сексуальним бажанням, яким би потворним воно не було.

Від неприємних несподіванок не застрахований ніхто. Тому уважним, обережним і пильним потрібно бути кожному.

Кiлькiсть переглядiв: 169