ПОБУТОВА ХІМІЯ

Більшість синтетичних миючих засобів містить небезпечні речовини, які викликають подразнення шкіри і запалення слизових оболонок очей і носа, ускладнення дихання, кашель і напади астми, збільшують ризик алергії і навіть ракових захворювань.

Обов’язково потрібно звертати увагу на те, що написано на етикетці та в інструкції! Отже, небезпечними є:

поверхнево-активні речовини. Вони можуть викликати порушення імунітету, алергію, ураження мозку, печінки, нирок, легенів. Щоб зменшити шкідливий вплив, використовуйте засоби, в яких вміст поверхнево-активних речовин не перевищує 5%.

Дуже небезпечним є хлор. Він може стати причиною захворювань серцево-судинної системи, сприяє виникненню атеросклерозу, анемії, гіпертонії, алергічних реакцій. Він руйнує білки, негативно впливає на шкуру і волосся, підвищує ризик захворювання на рак.

У поліролях для металевих поверхонь містяться нафтові дистиляти. Їх короткочасний вплив може призвести до тимчасового розладу зору; довгостроковий вплив призводить до порушень функціонування нервової системи, нирок, органів зору і до шкірних захворювань.

Нашатирний спирт, що використовується у засобах для чищення скляних поверхонь, призводить до подразнення очей, дихальних шляхів, викликає головний біль.

У поліролях для підлоги та меблів міститься нітробензол, який викликає знебарвлення шкіри, задишку, блювоту, а в особливо важких випадках - смерть. Крім того, ця речовина викликає ракові захворювання, вона є причиною вроджених дефектів у дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 179